Canon EOS 1D Mark II - charakteristika

RKlady: Kombinácia rýchlo riadiť režim a vysoké rozlíšenie, veľký pufri, vysoko prispôsobiteľné, ukladá vlastné nastavenia fotoaparátu do médií, podporuje karty väčšie ako 2 GB.
Zápory: Hluk v podexponovaný obrázok oblastiach; nedostatky objaví, keď v kombinácii s nižšou-kvalitné objektívy.
Sečteno podtrženo: V lige sám Mark II ponúka profesionálnym fotografům rozsiahle úpravy, vynikajúce foto kvalite, a na trhu-vedúci rýchlosti.
Špecifikácia: Digitálny fotoaparát Typ: SLR, Rozlíšenie: 8,2 megapixelov; Displej typ: 2,5 V LCD displej Pozri plný brejle


Canon má pre svoje prvenstvo so svojím 8-megapixel EOS-1D Mark II N, najrýchlejšia-digitálne SLR střelba na trhu. Vyrobeno pre časopis fotografov novinky a športu, Mark II N funguje tiež dobre pre portrét strelcov, ktorí chcú univerzálne, malá-formát digitálneho fotoaparátu. Mark II N nahrádza EOS-1D Mark II - ktorá už bola na vrchole svojej triedy - a prináša niekoľko užitočných vylepšení.
 

Ako fotograf prispieva k Sport Illustrated časopise, ktoré som používal Mark II za niekoľko mesiacov a som veľmi zapôsobila jeho vlastností, designu, schopnosť prispôsobenia a kvalitu obrazu. Ak potrebujete dôkaz, že je to v lige, ktoré samo o sebe, sa domnievajú, že SI nahrádza všetky svoje EOS-1D subjektov s Markom IIs. Táto konštrukcia, vlastnosti a kvalita obrazu z EOS-1D Mark II N je v podstate rovnaký ako jeho predchodca Mark II. II N má rýchlejší výkon a väčšie LCD ako II, tak sme jednoducho aktualizuje pôvodnú recenzi ak to bude potrebné.